.

.

Gazechimp Рептил Кријат Кревет Гуштер Нап Мат Топло Остатокот Криенка Хабитат Шатор за Хрчак Gecko Мали Животни Додатоци Терариум Хабитат Оркестарот

Gazechimp Рептил Кријат Кревет Гуштер Нап Мат Топло Остатокот Криенка Хабитат Шатор за Хрчак Gecko Мали Животни

евалуација:

DEN 367.92
Од стока
Во магацинот

Опис : - Од рептили шатор е направен од композитни крпа и мека поларните руно, кое е топло и дише, што вашето домашно милениче да се чувствуваат безбедно и удобно.Погоден за Брада Змеј, Леопард Geckos, Гуштер, Пустиник Ракови Игуана или други мали животни. - Пештерата-како шатор ќе направи вашите мали домашни миленичиња се чувствуваат побезбедно и повеќе приватни, овозможувајќи им да се игра и да спијат повеќе опуштени.На рептили шатор е направен од композитни крпа и мека поларните руно, кое е топло и дише, што вашето домашно милениче да се чувствуваат безбедно и удобно.На рептили кревет е добро место за гуштери и други влекачи за одмор и спиење. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Тоа може да се обезбеди пријатна и удобна починка место за вашиот симпатична миленичиња.Тоа може да се обезбеди пријатна и удобна починка место за вашиот симпатична миленичиња. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.Пештерата-како шатор ќе направи вашите мали домашни миленичиња се чувствуваат побезбедно и повеќе приватни, овозможувајќи им да се игра и да спијат повеќе опуштени.Тоа може да се користи како кревет за влекачи да се одморат и шатор за играње и се крие, преносни и лесно да се инсталира.

Детални спецификации

- Material:
Waterproof Composite Cloth, Polar Fleece
Size Chart:
Size:
12x9x8in
Package Includes:
1 Piece Reptile Sleeping Bed :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :

Додатоци на производи