.

.

Awesomeonei HeatSink NVME PCI-E М. 2 2280 SSD Диск Алуминиум Ладење Топлина Мијалник Heatsink Кулер Термички Ладење Црвена Подлога

Awesomeonei HeatSink NVME PCI-E М. 2 2280 SSD Диск Алуминиум Ладење Топлина Мијалник Heatsink Кулер Термички

евалуација:

DEN 225.12
Од стока
Во магацинот

♥Оксидација на алуминиум во голема мера ја подобрува отпорност на корозија, цврстина, отпорност на абење, изолација и топлина отпор на ладилникот, со што се проширува својата служба живот.♥Dissipates топлина дисипација подобрување на цврста состојба хард диск перформанси. 100% сосема нов и висок квалитет на Dissipates топлина дисипација подобрување на цврста состојба хард диск перформанси.Ултра тенок радијаторот е наменета за лаптоп и еден тесен простор топлина мијалник. 2 2280 Цврста Состојба Диск Големина : прибл.

Детални спецификации

Додатоци на производи