.

.

WALNUTA Булчински Цвет Матурска Тиара Свадба Коса Додатоци Невестата рачно изработени Коса Орнаменти Женски Кристал Headdress

WALNUTA Булчински Цвет Матурска Тиара Свадба Коса Додатоци Невестата рачно изработени Коса Орнаменти Женски

евалуација:

DEN 2649.60
Од стока
Во магацинот

Материјал : Алуминиум.може да се користи за свадба или некоја посебна прилика.Овој специјален дизајн цвет hairdress е погодна за секој жени на вашата свадба, вечера или Матурска.Прекрасен подарок за себе или за вашите пријателки.Одличен додаток и декорација за девојки,жени.Материјал : Алуминиум/Сребрена Позлатен/Злато Plated Style : Европската и American Condition : New Hair додатоци класификација : Банана clip Novelty : Свежо baked Material : Alloycan се користи за свадба или некоја посебна прилика.Овој специјален дизајн цвет hairdress е погодна за секој жени на вашата свадба, вечера или Матурска.Прекрасен подарок за себе или за вашите пријателки .Одличен додаток и декорација за девојки,жени.

Детални спецификации

Додатоци на производи