.

.

RENSLAT 1 компјутер Мрежа Лак Hairband за Жените Булчински Headband Headdress Романтична Жените Свадба Коса Додатоци (Боја : A)

RENSLAT 1 компјутер Мрежа Лак Hairband за Жените Булчински Headband Headdress Романтична Жените Свадба Коса

евалуација:

DEN 2656.56
Од стока
Во магацинот

Тоа го прави вашиот изглед благородна и додава на вашиот charmming.Одговара за било бои косата, убава украс за партијата и на свадба.Прилики : Секојдневниот Живот, Свадба, Ангажман, Забава, итн.Карактеристики : Коса Додатоци, Слатко, Мода,Елегантен Дизајн.Одличен коса клип за да се носат на партијата, на фестивали или во секојдневниот живот.Тоа го прави вашиот изглед благородна и додава на вашиот charmming.Одговара за било бои косата, убава украс за партијата и на свадба.Прилики : Секојдневниот Живот, Свадба, Ангажман, Забава, итн.Карактеристики : Коса Додатоци, Слатко, Мода,Елегантен Дизајн.Одличен коса клип за да се носат на партијата, на фестивали или во секојдневниот живот.Потекло : CN(Потекло)Материјал : Ацетат,Polyester Gender : WOMENApplicable Сезона : Четири Seasons Department Име : Adult Feature : Красат Применливи Сцена : Party Type : Hairbands Style : Fashion Item Тип : Headwear Style : Мода,Тренд,Sweet Gender : Жени,Девојки,Жени,Ladies We гарантира стил е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме!.

Детални спецификации

Додатоци на производи