.

.

AEBDF Девојки Женска Beaded Стомак Танц Главата Капа Шапка Косата Додаток Сребро.

AEBDF Девојки Женска Beaded Стомак Танц Главата Капа Шапка Косата Додаток Сребро.

евалуација:

DEN 2656.80
Од стока
Во магацинот

Culori Достапни : Сребро.Метали Тип : None.Парична казна или Мода : Мода.Материјал : Акрил.Тип : Tiaras.Бои : Silver Metals Тип : None Fine или Мода : Fashion Material : Acrylic Type : Tiarasstyle : Trendyltem Тип : Hairwear Headband со слатка, елегантен дизајн, прави да изгледа повеќе шармантна и око-фаќање.

Детални спецификации

Додатоци на производи