.

.

WALNUTA Трендовски Злато Цвет Бисер Свадба Коса Чешли Коса Додатоци Тиара Жените Булчински Headpiece Свадба Коса Орнаменти на Коса и Накит

WALNUTA Трендовски Злато Цвет Бисер Свадба Коса Чешли Коса Додатоци Тиара Жените Булчински Headpiece Свадба

евалуација:

DEN 2651.04
Од стока
Во магацинот

Предмет Тип : Свадба тиара,Коса Чешли.Прилики : Свадбена,Партија,Матурска,Годишнината.Подарок за : Невестата/Деверуша,Божиќ Подарок,Нова Година.Headband со едноставно, слатка, елегантен дизајн, прави да изгледа повеќе шармантна и око-фаќање.Погоден за свадби, ангажмани, танци, банкети, партии, убавина натпревари, античкиот костим фотографии или било која друга прилика.Главната Боја : Gold Length : 17cm Width : 10cm Weight : 36g1*hairpin (други содржини не се вклучени)Точка Тип : Свадба тиара,Коса Чешли.Прилики : Свадбена,Партија,Матурска,Годишнината.Подарок за : Невестата/Деверуша,Божиќ Подарок,Нова Година.Headband со едноставно, слатка, елегантен дизајн, прави да изгледа повеќе шармантна и око-фаќање.Погоден за свадби, ангажмани, танци, банкети, партии, убавина натпревари, античкиот костим фотографии или било која друга прилика.

Детални спецификации

Додатоци на производи