.

.

Boardwalk 6210 Singlefold Хартија за Крпи, Природни, 9 x 9 9/20, 250/Пакет, 16 Пакети/Картон

Boardwalk 6210 Singlefold Хартија за Крпи, Природни, 9 x 9 9/20, 250/Пакет, 16 Пакети/Картон

евалуација:

DEN 497.28
Од стока
Во магацинот

Укината хартиени крпи.За рачно сушење во комерцијални умивалници.Рака на сушење пешкири за употреба во комерцијални тоалетот точење (се продава одделно). 250 крпи по пакет.Крпа/Избрише Тип на : слободен Пати; Примена : Рака; Умивалници; Применливи Материјал : N/A; Материјал(s) : Хартија.

Детални спецификации

Додатоци на производи