.

.

Ангел Мека Ултра Професионални Серија 2-Ply Врежана Тоалетна Хартија, 400 Листови За Тркалаат, 60 Ролни По Случај & Pacific Сина 2-Ply Хартија За Крпи, Бела, 125 Хартиени Крпи По ?

Ангел Мека Ултра Професионални Серија 2-Ply Врежана Тоалетна Хартија, 400 Листови За Тркалаат, 60 Ролни По Случај

евалуација:

DEN 1966.80
Од стока
Во магацинот

Како резултат на тоа, Ангел Мека Ултра Професионални Серија е избран од страна на многу високо-крај угостителство својства, Класа канцеларии, прогресивна здравствените установи и секој бизнис кој го избира постојан квалитет од доверлив бренд.Производ 1 : Координати со Ангел Мека Ултра Професионални Серија Лицето Ткиво кутии за слика-подобрување на изгледот.Производ 1 : Доверлив бренд кој е познат и сакан од вашиот tenants, гости и клиенти.

Детални спецификации

Додатоци на производи