.

.

PGC74800 - Одберете-на-Големина на Хартија Крпи

PGC74800 - Одберете-на-Големина на Хартија Крпи

евалуација:

DEN 1151.76
Од стока
Во магацинот

Производителот : Баунти.Одберете супериорна сила и absorbency со овие трајни секојдневни влошки.Содржи spills и мензи брзо, со лесен хартиени крпи.Две-ply листови се справи со messiest на мензи.Крпа/Избрише Тип : Перфорирани се Тркалаат; Примена : Општа Намена; Применливи Материјал : Стакло; Тешко Површини; Материјал(s) : Хартија.

Детални спецификации

Додатоци на производи