.

.

【XMJRL】Децата Анти Загуба Јаже, Влечење Јаже, Нараквица, Безбедност врвка за околу Рака 301 Челик Жица Појас, Копче за Заклучување 2.5 m (Сина)

【XMJRL】Децата Анти Загуба Јаже, Влечење Јаже, Нараквица, Безбедност врвка за околу Рака 301 Челик Жица Појас,

евалуација:

DEN 2088.00
Од стока
Во магацинот

Спецификација : должина од 2,5 метри.Боја : сина, зелена, портокалова, розова.Детали : 49 301 челични жици се обвиткани со животната средина-пријателски СТП материјал, со двоен сила и цврстина.Двоен слој за заштита : двојно безбедност тока врвката за околу рака, Лепенка фиксација + тока; Стави клуч на зглобовите на крајот на возрасни за да се спречи бебе од насилно отклучување со себе или за другите.Не постои притисок да се земе бебето надвор, што е повеќе смирувачко.Интегрирани лиење : висока пропустливост Стп интегрирани во калапи, добро се враќа и силна жилавост; 360 ° метални синџир тока ротација без ликвидација.Интегрирани лиење : висока пропустливост Стп интегрирани во калапи, добро се враќа и силна жилавост; 360 ° метални синџир тока ротација без ликвидација.

Детални спецификации

length 2.5m :

Додатоци на производи