.

.

Домашно милениче Стаорец Куќа Мали Миленичиња Woodland Куќа Хабитат Декорација Хрчак Глувчето Gerbil Дрвени Мали Животни Криенка Hammocks (Боја : Кафена, Големина : 261611 см)

Домашно милениче Стаорец Куќа Мали Миленичиња Woodland Куќа Хабитат Декорација Хрчак Глувчето Gerbil Дрвени

евалуација:

DEN 1826.40
Од стока
Во магацинот

【Отстранлив капак】 : - На покривот на хрчак куќата е лесно да се отвори и да го покрие, и нема да го наруши вашиот кожен малку животни, помагајќи ти да се најде локација брзо, или да се земе од расиплива храна кога тоа е потребно. 【Одлично изработка】 : Тоа е изработени од дрвен материјал, направени од страна на јазикот и жлебот метод, без нокти, и секој агол е полиран непречено. 【Соба Хрчак Куќа】 : 2 соби/3 соби се дизајнирани за хрчаци, кои можат да бидат скриени или спиење.Тоа е поврзан преку дупки, обезбедување на него со темно место за одмор дури и во текот на денот.Покрај тоа, ја имитира неговата диви пештерите за да ги задоволи своите природни истражување инстинкт. 【Забелешка】 : пакетот вклучува : 1 x хрчак куќа, ако не сте задоволни со нашата хрчак куќа, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдоброто решение. 【Широка употреба】 : Тоа е многу погоден за мали крзнени животни, како што се глувците, chinchillas, хрчаци и така натаму.Постојат интересно се крие места на кои може да се поттикне се вежба и да им даде на вашето домашно милениче приватно место.

Детални спецификации

Додатоци на производи