.

.

XUANY Канзас Freemason Резервни Гуми Покрие Приколка RV SUV Камион Camper Возила Заштитна Водоотпорен Универзална Тркало на Автомобилот Покрие 14

XUANY Канзас Freemason Резервни Гуми Покрие Приколка RV SUV Камион Camper Возила Заштитна Водоотпорен Универзална

евалуација:

DEN 570.72
Од стока
Во магацинот

Висок квалитет на гуми Опфаќа : Полиестер Влакна (Полиестер).Големина : 14, за во 15, 16 и во 17 се вклопуваат во повеќето резервни гуми.Моќен водоотпорен материјал, не само прашина-доказ и водоотпорен, но, исто така, сонцето-доказ и корозија-доказ, значително подобрување на изгледот на возилото и чување на резервни гуми чисти.Универзал За Автомобили Или Било Возила Со Гуми,Како што се Приколка, RV, ЏИП, Камион И Многу Возила.Заштита На Гуми Од Разни Лоши Сите Видови На Времето Штета.Едноставен За Инсталација И Отстранување, Без Алатки и Лесно Чистење И Брзо се суши.Избрише Со Партал Да Се Исчисти,Им Даде На Задниот Дел На Вашиот Автомобил, Поцелосен,Готовиот Изглед.Со најлон јаже и тока, прилагодлива големина, лесен за инсталација и отстранување, без алатки.

Детални спецификации

Додатоци на производи