.

.

Osmile GPS1000 Осамен Работник Решенија

Osmile GPS1000 Осамен Работник Решенија

евалуација:

DEN 1747.20
Од стока
Во магацинот

1. 4 G Телефонски Повик & Video Call (Sim Картичка е Потребно). 2. Падот Откривање. 3. СОС Итни Копчето. 4. Прецизни GPS Позиционирање+Електронски Ограда (Известување, кога старите лица е надвор од собата растојание). 5. Далечински отчукувањата на Срцето мониторинг.Osmile GPS1000 Осамен Работник Решенија се задржи вашиот осамен работник безбедно со следниве функции : 1 мобилен телефон за да управувате со до 50 осамен работници 4 G/5 G Vidoe повик, Телефонски повик, СОС сигнализација итни копчето, Прецизни GPS Позиционирање, Следење, Далечински Здравје се Следи и да падне откривање.Osmile GPS1000 (Потребни 4 G или Nano 5 G SIM картичка).

Детални спецификации

Додатоци на производи