.

.

WORX WA0866 Најди Мојот Landroid GPS Локација Анти Кражба Уред

WORX WA0866 Најди Мојот Landroid GPS Локација Анти Кражба Уред

евалуација:

DEN 7176.00
Од стока
Во магацинот

Најди Мојот Landroid прилепува и е заклучен со три анти-кражба завртки.Во прилог на се анти-кражба уред, оваа црна кутија песни на сите видови на активност на податоци за перформансите на вашиот Landroid.Во несреќна ситуација дека вашиот Landroid е донесена надвор од вашиот имот, ќе добиете предупредување, со нејзините координати и локација на мапата, па можете да се јавите на полицијата и да го имаат преземено. [1 ГОДИНА БЕСПЛАТНА УСЛУГА] 4 G мобилна сигнал и GPS се вклучени во првата година на користење и може да се обновува право од Landroid стан на крајот на годината. [НАПРАВЕТЕ ГО ТОА САМИ.Бидејќи вашиот Landroid е од непроценливо значење за вас, и потенцијално многу вредни за другите, ние сме развиени Најди Мојот Landroid.ДА ГО НАПРАВИ ТОА ПОДОБРО.Овој едноставен, но софистициран парче хардвер постојано се потпира на нејзината локација во текот на мобилната конекција за да Worx сервери и правото на вашиот телефон.

Детални спецификации

Додатоци на производи