.

.

McMurdo БРЗО НАЈДЕ 220 Лични Локатор Светилник (PLB) (45016)

McMurdo БРЗО НАЈДЕ 220 Лични Локатор Светилник (PLB) (45016)

евалуација:

DEN 5818.80
Од стока
Во магацинот

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 406/121.5 MHz plb.Лесно да се работи.Без претплата е потребно.Висока осветленост LED СОС светлина.Минимална 24hr континуирано работење.Лична локација светилник (PLB) е лична безбедност уред дизајниран да известува за пребарување и спасување услуги и да им овозможи да брзо да се лоцираат во случај на вонредна состојба, на копно или море.

Детални спецификации

Додатоци на производи