.

.

Тимот на Голф NCAA Голф Топки (4 Count) & Divot Алатка со Отстранлив Двострано Магнетни Маркер

Тимот на Голф NCAA Голф Топки (4 Count) & Divot Алатка со Отстранлив Двострано Магнетни Маркер

евалуација:

DEN 600.00
Од стока
Во магацинот

Увезени.Производ димензии (инчи) : 7.25 x 2 x 6.75; Тежина : 0.62 lbs.Сет вклучува : 4 регулатива голф топки, лигата специфични divot алатка, & отстранлив двојно еднострано им овозможи на боја да се пополни магнетни топката маркери.Одличен начин да се покаже исклучите вашиот тимски дух додека teeing до вашиот следната топка.Покажам тим гордееме додека го удри на зелените за ден.Одличен подарок за празници, Денот на Таткото, и специјални настани!.Тимот Голф Сет вклучува 4 регулатива голф топчиња со полна боја училиште логото траен отпечаток, divot алатка со спојувалка за каиш и отстранлив двојно двострано глеѓ боја да се пополни магнетни маркер.Вклучува екстра мали маркер на грбот.Сите Тим Голф производ е официјално лиценцирани од страна на МАК, NCAA, MLB, NHL, или Војската.

Детални спецификации

Додатоци на производи