.

.

Тимот на Голф MLB New York Yankees Десетина Регулатива Големина Голф Топки, 12 Пакет, Полна Боја Трајни Тим Отпечаток

Тимот на Голф MLB New York Yankees Десетина Регулатива Големина Голф Топки, 12 Пакет, Полна Боја Трајни Тим

евалуација:

DEN 740.64
Од стока
Во магацинот

пластика.Направени во САД или Увезуваат.Производ димензии (инчи) : 8.5 x 2 x 8; Тежина : 1.3 кг. 12 регулатива голф топки вклучени.Голф топки содржат полна боја тим логото траен отпечаток.Покажам тим гордееме додека го удри на зелените за ден.Одличен подарок за празници, Денот на Таткото, и специјални настани!.Тимот Голф Десетина Пакет вклучува 12 регулатива големина голф топчиња со полна боја трајни тим логото отпечаток.Покажам тим гордееме додека го удри на зелените за ден.Сите Тим Голф производ е официјално лиценцирани од страна на МАК, NCAA, MLB, NHL, или Војската.

Детални спецификации

Додатоци на производи