.

.

Bluetooth Глувчето за Полнење Безжичен Глушец за MacBook Pro,Bluetooth Безжична Глувчето за Лаптоп КОМПЈУТЕР Компјутер (Сребро)

Bluetooth Глувчето за Полнење Безжичен Глушец за MacBook Pro,Bluetooth Безжична Глувчето за Лаптоп КОМПЈУТЕР

евалуација:

DEN 2119.20
Од стока
Во магацинот

2017/2018/2019 лаптоп, лаптоп, Mac OS; Поддршка на Win7 Win8 Win10 Linux OS X или Андроид таблет. 【Батерија Оптички Безжични Глувчето】Изградена-во трајни 450m Ah литиум батерија батеријата може да трае до 500 часа по целосно наполнета, и времето на мирување е супер долго со авто спијат и се будат на владата.( Забелешка : Ажурирано Систем да i Pad OS 13 и i OS 13 или погоре, и да се Сврти на "Assistive Допир" ) КОМПЈУТЕР, Macbook pro воздух 2012/.Bluetooth Глувчето за Полнење Безжичен Глушец за Mac Book Pro,Bluetooth Безжична Глувчето за Лаптоп КОМПЈУТЕР Компјутер (Сребрена).Лесно се полнат преку вклучени USB кабел, нема потреба да се смени батеријата.7", i Pad Воздух 10.0 ЧИП] - Компатибилни со повеќе од 99% Bluetooth уреди. 【Кожата-Friendly за Удобност】Молчи кликнете на Глувчето со класичен дизајн со анти-отпечатоци заврши нуди вашата рака максимална поддршка и утеха.5 / Air 2, i Pad mini 5/ 4, i Phone 11 Про Max, i Phone 11 Про, i Phone 11, i Phone Xs Max и слично. 【БУЧАВА СЛОБОДНИ】Тивка кликнете на звукот при притискање на копчиња, која што прави да се отцепи од грижиш за мачи другите, особено дома додека другите членови на семејството имаат одмор, така што ќе може да останете фокусирани на својата работа.На здрав анти-лизга гумени скролувајте тркала гарантира дека вашата рака не ќе се лизга кога се движите.

Детални спецификации

Додатоци на производи