.

.

143 Безжична Глувчето за Поместување на Глувчето Touch Глушец на USB Глувчето за Microsoft Глувчето, Photoelectricity + Допир Дојдете, Лак Глувчето за Глушец со USB Приемник за PC/Лаптоп

143 Безжична Глувчето за Поместување на Глувчето Touch Глушец на USB Глувчето за Microsoft Глувчето, Photoelectricity

евалуација:

DEN 479.76
Од стока
Во магацинот

❤ ЕФИКАСНА БЕЗЖИЧЕН ПРЕНОС - Моќен, сигурен 2.4 GHz безжична глувчето врска со високи анти-мешање перформанси со 10 M/32.81 FT пренос на далечина.Мини USB приемник поддржува plug and play. ❤ FODABLE ДИЗАЈН - крива отвора.Ниво надвор и да го затворите.Не pushbutton switch.Количка за дизајн го прави овој лак глувчето лесен за употреба.Зелено светло трепка за да покаже дека батеријата е да работи, а потоа да се исклучи за да се спаси животот на батеријата. ❤ УДОБЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ - Sweatproof, antiskid, висока точност; Стилски, удобен дизајн, ултра-тенки моден дизајн, со едноставна форма и ергономски дизајн, погодна за двете раце.Идеална за работа и за игра во дом или канцеларија. ❤ ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ - Донесува напредни оптичка технологија и супериорен сензор, да се направи тоа лесно да дојдете во било која насока, идеален за употреба за игра.Виткање глувчето поддржува повеќето пазарот на десктоп, лаптоп, КОМПЈУТЕР и компјутер и smart TV.Ги поддржува повеќето на пазарот на компјутер, лаптоп и smart TV.

Детални спецификации

Додатоци на производи