.

.

USB Количка за Безжична Допре Глувчето, Лак Допре Глувчето за Глушец со USB Приемник за PC/Лаптоп/Smart TV, Стилски Изглед(Црна)

USB Количка за Безжична Допре Глувчето, Лак Допре Глувчето за Глушец со USB Приемник за PC/Лаптоп/Smart TV,

евалуација:

DEN 467.76
Од стока
Во магацинот

Флексибилен и лесен, само поврзете на компјутер преку USB интерфејс.Крива за да го вклучите.Израмните за да го исклучите.Нема копче за да се префрлите.Количка за дизајн го прави овој глувчето лесен за употреба.Стилски изглед, и ергономски дизајн, удобно за користење.Донесува напредни оптичка технологија и супериорен сензор, да се направи тоа лесно да дојдете во било која насока, идеален за употреба за игра.Ги поддржува повеќето на пазарот на компјутер, лаптоп и smart TV.Спецификации : Име на Производ : 2,4 Ghz USB Количка за Безжична Допре Глувчето Материјал : Пластични + Метал Тип : Оптички Глушец Димензии : 13 x 5.8 x 1.46 CM/5.12 x 2.28 x 0.576 Инчен Поврзете Метод : Безжичен USB Применлив Модел : Универзална Оптичка Резолуција : 1000 DPI Број на Копчиња : 2 Интерфејс : USB Безжичен Пренос Фреквенција : 2.4 GHz Поддршка Ергономски Дизајн : Да Операција Растојание : 10 M/32.81 FT Работен Метод : Photoelectricity + Допир Копчето Тежина : 61 G Боја : Бела, Црна(Изборен) Номинална Работата на струјата : 8-15m A/3v Копче Живот : 500 Милиони Пати Напојување : 2 x AAA Батерија(Батерија, не се вклучени) Пакет Листа : 1 x 2,4 Ghz USB Количка за Безжична Допре Глувчето 1 x USB Приемник.

Детални спецификации

Додатоци на производи