.

.

2.4 G Ергономски Преносни USB Безжичен Маус за КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Компјутер, Лаптоп со Нано Приемникот ( Леопард Cheetah Кожата )

2.4 G Ергономски Преносни USB Безжичен Маус за КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Компјутер, Лаптоп со Нано Приемникот ( Леопард

евалуација:

DEN 478.80
Од стока
Во магацинот

Компатибилен со лаптоп, десктоп, КОМПЈУТЕР, Mac Book и други уреди.Глувчето користи напредни 2.4 GHz безжична технологија, кој носи стабилна сигнал како и веќе работат на далечина.Само приклучете USB приемник во вашиот компјутер и ќе се спремни да одат.Не софтвер дополнувања е потребно.Лесен и удобен.Answer : ___________________________ Note : USB приемник е зачувана во одделот на батеријата на глувчето.Ергономски дизајниран, ефикасна и удобно, дури и во текот на долги периоди на користење.Елегантни, компактен и лесен.Низок профил форма убаво се вклопува во десната или левата рака.Потребни 2 x AA батерии ( не се Вклучени).Многу Модели се достапни, ве молиме посетете ја нашата продавница.

Детални спецификации

Додатоци на производи