.

.

Europalms Europlams Благородна Борови Гарланд, Густа, 270 см, Зелена

Europalms Europlams Благородна Борови Гарланд, Густа, 270 см, Зелена

евалуација:

DEN 282.72
Од стока
Во магацинот

Тоа е идеален за ѓердан гарланд.Погоден за влез области обемниот таванот украси.Должина е 270 см.Тоа може да се користи за прозорци, врати oder табела декорација.Дизајниран за лесно складирање.Божиќ расположението без разлика wheter на прозорци, врати oder табела декорација.Тоа е идеален за ѓердан гарланд и, исто така, погодна за влез области обемниот таванот украси, Должина 270 см.

Детални спецификации

Додатоци на производи