.

.

Вештачки Божиќ Виси Кошница Flocked со Мешан Украси и Бела LED Светла/Crestwood Spruce/Матирано со Борови Шишарки, Виси Украс Божиќ, за Божиќ Тремот во затворен простор на Отвор?

Вештачки Божиќ Виси Кошница Flocked со Мешан Украси и Бела LED Светла/Crestwood Spruce/Матирано со Борови Шишарки,

евалуација:

DEN 791.76
Од стока
Во магацинот

Совршен подарок.ЛЕСНО ОДРЖУВАЊЕ : Нема потреба да се вода или исчисти игли, ова виси борови кошница ќе трае многу празници, со тоа е време-тестиран, оган-отпорни, и не-алергиски игли. Виси Декорација Виси вештачки растенијата кошница со борови гранки и борови шишарки. Креативен Дизајн Со индивидуално направена гранка, ова виси Божиќ растенијата е поставен како вистинска работа. Лесни за Одржување Не треба да се вода или исчисти игли, ова виси борови кошница ќе трае многу празници, со тоа е време-тестиран, оган-отпорни, и не-алергиски игли.Оваа убава венец е совршен подарок за пријател или член на семејството!!!Напомена : ве Молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на прирачник measurement Actual боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина effect Description : Материјал : Polyvinyl Chloride Battery : Вграден копчето батеријата Големина : Кошница : 30x30cm Chain Должина : 25cm Include : 1x Виси Украс.Одлична за пред врата, прозорец, ѕид декорација.Лесна и компактна големина дизајн, лесно да се откажам од каде што сакате.Одлична за пред врата, прозорец, ѕид декорација.Лесна и компактна големина дизајн, лесно да се откажам од каде што сакате.Реална централа кошници може да се пополни вашата врата со живот, дури и во зима.

Детални спецификации

Додатоци на производи