.

.

Zonster 30cm Божиќ Декорација Зелена Граница Лак Јазол Madder Гарланд Почетниот Прозорец Вратата Виси Украси

Zonster 30cm Божиќ Декорација Зелена Граница Лак Јазол Madder Гарланд Почетниот Прозорец Вратата Виси Украси

евалуација:

DEN 311.76
Од стока
Во магацинот

Нашата убава декоративни венци се рачно изработени и секој украс е рачно изработени со внимание, тоа е многу повеќе.Може да се користи двете затворен и отворен прави тоа разноврсна украсување додаток.Висат над вашиот камин, поставете го на вашата врата, или дневна соба ѕид.Овој венец одличен подарок за Божиќ партија, свадба, спална соба, градината, балкон, замав стојат, трговски центри, скалите и многу други украси.Без нервози со игла чистење или одржување се потребни.На венци ќе изгледаат одлично на сите на време.Оваа вештачка венец создаде жив изглед кој го прави за прекрасен стил, може да ја користите секоја сезона.Име : Лак Јазол Madder Гарланд Виси Ornaments Material : PETSize : 30 cm Colour : Бела/Зелена Сцени да се користи : Дома Decoration Notice : 1.1 cm = 0.393700788 inches2. Производите се мерени рачно, и мерни резултати можат да имаат една грешка на 2-3 cm3. Тежината на производот се предмет на тежината на производот, всушност, добиени од страна на buyer4. Поради различни мобилен телефон или компјутерски монитори, не може да биде боја на разликите, но разликата не ќе биде премногу голема, па купувачи ве молиме да се биде внимателен да се купи.

Детални спецификации

Додатоци на производи