.

.

Божиќ Пред-кревет LED String Светла Кошница Декорација за Пред Вратата на Тремот Патио Градина,Божиќ Виси Кошеви Гарланд,Вештачки Цвеќиња во Кошница со Борови Шишарки ?

Божиќ Пред-кревет LED String Светла Кошница Декорација за Пред Вратата на Тремот Патио Градина,Божиќ Виси Кошеви

евалуација:

DEN 911.76
Од стока
Во магацинот

Лесно Одржување : Нема Потреба Да се Вода Или Исчисти Игли,Ова Виси Борови Кошница Ќе Трае Многу Празници, Со Тоа е Време-тестиран,Оган-отпорни,И Не-алергиски Игли.обеси Да се Создаде Божиќ Вибрации Куќа!.Оваа Виси Божиќ Растенијата Е Направен Од Поединечни Гранки И Е Поставен Како Вистинска Работа.Одобрение За Надворешна Покриеност : УВ-Одделение Свила Е Одобрен За Употреба на Отворено.Виси Кошница Со Стилски Дизајн : Оди И Со Двете Модерни И Гроздобер Куќа,Исто Така, Добри Се За Во Кабината.Празнична Жалба : Прекрасен Начин За Да Додадете Инстант Божиќ Дух Да Било Затворен Или На Отворен Простор.

Детални спецификации

Додатоци на производи