.

.

5' Метални Ѕвона Синџир Гарланд Антички Сребрен - Огништето & Рака со Magnolia

5' Метални Ѕвона Синџир Гарланд Антички Сребрен - Огништето & Рака со Magnolia

евалуација:

DEN 588.00
Од стока
Во магацинот

Метален синџир гарланд со ѕвона е голема празнична декорација.Антички сребрен финиш дава традиционален изглед.Страна циклуси овозможи лесно виси.Drape на вашиот елка, ѕид или влезната врата.Димензии (Вкупно) : 2.5 Инчи (H) x 60 Инчи (W) x 1.5 Инчи (D).Првично вашиот дом за Божиќ со овој Антички Сребрен Метални Ѕвона Синџир Гарланд од Огништето & Рака со Magnolia.Овој метален синџир гарланд го прави одличен прилог на вашето сезонски празник украси.Тоа го одлага многу бел украси во антички сребрен финиш за традиционална празнична талент, и доаѓа со страна циклуси за брзо и лесно да виси и да се прикаже.Можете да drape тоа преку вашиот камин, дневна соба дрво или пред врата за празнична расположи.

Детални спецификации

Додатоци на производи