.

.

MARI Дизајни Дрво Мушка Гарланд со Големи 1.5 Дијаметар Дрвени Farmhouse Монистра — 72 Долго Beaded Гарланд, Совршен Boho Farmhouse Ентериер, Декоративни Монистра, Дрвени Монистра Га

MARI Дизајни Дрво Мушка Гарланд со Големи 1.5 Дијаметар Дрвени Farmhouse Монистра — 72 Долго Beaded Гарланд,

евалуација:

DEN 839.76
Од стока
Во магацинот

ДАДЕТЕ ВАШАТА СОБА ОРКЕСТАРОТ НАДГРАДБА : Нашата декоративни монистра ќе додадете совршен допре до секоја соба.УНИКАТЕН -).Tassel е 100% рачно изработени од природни јута јаже.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Ова 72" дрво гарланд оркестарот (6 ft—за оние кои имаат тешко време со броеви ;-)), е совршена должина за вашиот антички сад, ментл, или на маса централен.Тоа е едноставна, физички дизајн им овозможува тоа да се оди со само околу било дома декор.Ние донира дарежлива дел од секоја продажба на деца кои треба безбеден дом во семејна криза преку не-за-профит Безбедно Семејства.Ќе бидете изненадени од квалитетот на farmhouse монистра, бидејќи тие се само како добар изглед во лице.Само фрли низ пред антички полица со книги (како што е прикажано во оваа слика).Додавање природна убавина, ова дрво гарланд нема да биде премногу или да се земе од она што се случува околу неа!.КУПУВАЊЕТО ОДИ ПОНАТАМУ : MARI Дизајни е мал семеен бизнис работи напорно за да се направи вашиот дом да изгледа спектакуларно.Ние ќе брод вашата дрво монистра гарланд денес, па сите ваши пријатели и семејството можат да уживаат во нив колку што ќе го стори.Цел ЖИВОТ ПОДАРОК : Ова farmhouse гарланд, исто така, го прави голем дар, бидејќи тие се и практични (можете да ги користите) и модерен (тие изгледаат добро).

Детални спецификации

Додатоци на производи