.

.

Zonster 2.7 m Божиќ Led Ратан Гарланд, Вештачки Зелен Божиќ Дрво Венец за Домашна Декорација

Zonster 2.7 m Божиќ Led Ратан Гарланд, Вештачки Зелен Божиќ Дрво Венец за Домашна Декорација

евалуација:

DEN 1454.16
Од стока
Во магацинот

Овој венец доаѓа со LED светло, па можете да го осветли ја нагоре во текот на ноќта да се направи повеќе око-фаќање и впечатлива.Широк спектар на употреба : LED Божиќ венци може да се користи за декорација на вашиот дом, трговски центри, КТВ за време на Божиќ или други посебни празници или прослави.Тоа е многу флексибилен кои можат да бидат извртени во било која форма сакате, така да може да се стави ова во различни места низ вашиот дом, како што прозорец, скалите, ходникот итн.Постојат различни видови на холи, baubles, цветови и лисја испреплетени во венец некои со сјајот завршува.Декорација : Овој производ се користи за декорација на одмор места, особено Божиќ.Поминуваат секој Божиќ со вас, убава Божиќ фенери, добар производ за да ги додадете на Божиќ.

Детални спецификации

Додатоци на производи