.

.

Jesscasday Црвено Срце Гарланд Не Ткаени Pendant Виси Украс Висат Завеса за DIY рачно изработени Денот на Вљубените Свадба Оркестарот Соба Распоред Љубов Garlands црвено Срце Pend

Jesscasday Црвено Срце Гарланд Не Ткаени Pendant Виси Украс Висат Завеса за DIY рачно изработени Денот на Вљубените

евалуација:

DEN 191.76
Од стока
Во магацинот

74 in Color : Red Quantity : 1 Set Note:ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.Спецификација:Материјал : Не Ткаени Fabric Love срце : прибл. ►Црвено срце : Црвената боја е празнична боја и срцето значење е љубов,многу топло и елегантен.Ви благодариме!Пакет Содржина:1 Setx Црвено Срце Гарланд(други додатоци демо на сликата не е вклучена. ►Обновливи : Можете да простор за следната година и повеќе долго време.07in Rope должина : 200cm/78.Широка употреба : срцето облик виси венец ќе биде совршен избор за декорирање на вашиот дом, канцеларија, спална соба, трговски центар, прозорец на екранот, Денот на Вљубените партија и повеќе. ►Широка употреба : срцето облик виси венец ќе биде совршен избор за декорирање на вашиот дом, канцеларија, спална соба, трговски центар, прозорец на екранот, Денот на Вљубените партија и повеќе.Црвено срце : Црвената боја е празнична боја и срцето значење е љубов,многу топло и елегантен. ►Висок квалитет : се направени од не ткиво ткаенина,тоа е безбедно и издржливи.Црвено Срце Гарланд Не Ткаени Pendant Виси Украс Висат Завеса за DIY рачно изработени Денот на Вљубените Свадба Оркестарот Соба Распоред Љубов Garlands црвено срце pendant100% сосема нов и висок quality Features:Висок квалитет : се направени од не ткиво ткаенина,тоа е безбедно и издржливи.

Детални спецификации

Додатоци на производи