.

.

Tantisy Жените Се Облекуваат Модерно Цвет Печати Целосна Ракави Копчиња Јакна Добар-Потрага Маица, Фустан Ретро Коленото Должина Фустан

Tantisy Жените Се Облекуваат Модерно Цвет Печати Целосна Ракави Копчиња Јакна Добар-Потрага Маица, Фустан Ретро

евалуација:

DEN 530.40
Од стока
Во магацинот

Карактеристики : ☀1.39" ☀Големина : XL Биста : 104cm/40.18" ☀Големина : XXL Биста : 108cm/42.94" Должина : 130cm/51.Drawstring затворање.Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни enought за вашата дневна носи☀2.52" Должина : 132cm/51.

Детални спецификации

Додатоци на производи