.

.

Topkins Куче се Облекуваат за домашни Миленичиња, Облека за Мали Кучиња Секојдневен Куче Облека Симпатична Куче Здолниште Мека и Дише Памук домашно Милениче се Облеку

Topkins Куче се Облекуваат за домашни Миленичиња, Облека за Мали Кучиња Секојдневен Куче Облека Симпатична Куче

евалуација:

DEN 287.76
Од стока
Во магацинот

4") Овие кутре флорални sundress за мали миленичиња се погодни за мали кучиња/мачки, не за големите кучиња.И овој фустан е, исто така, погодна за секојдневно носење на такви како дома, парк, одење време, отворено на време.Ако вашето домашно милениче големина е помеѓу две големини, се препорачува да се изберат поголем големина, ви Благодариме.Кавга полите на куче се облекуваат го прави вашиот doggies или мачки изгледа повеќе како принцеза во секоја прилика.

Детални спецификации

Додатоци на производи