.

.

Fitwarm Памук Валентин Ден Кучето се Облекуваат XOXO Миленичиња Облека Прегратки и да го Бакне Девојка Кутре Облека Кученце Тимови за Романтична Мачка Облека Датира Куч

Fitwarm Памук Валентин Ден Кучето се Облекуваат XOXO Миленичиња Облека Прегратки и да го Бакне Девојка

евалуација:

DEN 383.76
Од стока
Во магацинот

САМО ЗА МАЛИ КУЧИЊА.Не се вклопи во било кој медиум или големи куче раси.Ве молиме приоритет следи градите големина.Големина Медиум, се вклопува 14" назад, 16" градите.Се препорачува за Bichon, Fox Terrier, Џек Russel, Scottie.СИТЕ-ДЕН УДОБНОСТ.Направен од 100% Памук - супер меки, удобни и дише.Интимно чувство и пријателски за чувствителна кожа.Удобно доволно за сите-ден се носат.СИТЕ ЗА ПРЕГРАТКИ И БАКНЕЖИ.Сите-во текот слатка XOXO отпечатоци се полни со среќа, љубов и страст.Слатка мила Денот на Вљубените малку здолниште за вашата убава девојка.Подарок за вашата сакана оваа слатка облека!.ЉУБОВТА МОЖЕ ДА СЕ СЛУЧИ СЕКОЈ МОМЕНТ И СЕКОЈА СЕКУНДА.Уникатна и прекрасна дизајн, носејќи љубов и среќа ги прави сакаат авантура повеќе прекрасен.Совршен за многу посебни прилики или дневни секојдневен носат вклучувајќи свадби, партии, датуми, и фотографии.ЛЕСНО ДА СЕ НОСАТ.Приоритет дизајниран со удобност и практичност.Лесно и исклучување во pullover стил, да се намали високото во стомакот за лесно медиокритет паузи.Еластична околу стомакот за совршено се вклопуваат.Динамички модели печатени со современа опрема за да се обезбеди живописни бои и трајност на трајни.

Детални спецификации

Додатоци на производи