.

.

Tantisy Жените Вест Фустан Модни Партија Се Облекуваат Лабава Ракави О-Вратот Солидна Боја Крои Ниска Копче Слатка Летни Облечи

Tantisy Жените Вест Фустан Модни Партија Се Облекуваат Лабава Ракави О-Вратот Солидна Боја Крои Ниска Копче

евалуација:

DEN 527.76
Од стока
Во магацинот

34" Должина : 91cm/35.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Можете да го спарите со Високи потпетици и Стилски торба со тоа,различни убав изглед ќе се случи.83" ✔Големина : XXL Биста : 110cm/43.Повод : Совршена облека за летен и есенски секојдневно носење, училиште, секојдневен, плажа, одмор, датум, страни, клуб, итн.макси фустани за жени мал должина долг ракав макси фустан породилно макси фустан макси фустани за жени секојдневен флорални макси фустан лето макси фустан црна макси фустан плажа фустани за жени долго макси макси фустан плус големина фустани за жени.Карактеристики : ✔1.31" Должина : 92cm/36.Стилски и моден дизајн се направи повеќе привлечна✔3.било кој тип на тренингот,или секојдневна употреба.Одлична за Забава,Удобно,Спорт,Chirstmas,јас сум сигурен дека ќе ви се допадне!✔4.Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни enought за вашата дневна носи✔2.43" Должина : 88cm/34.Големина на табела : ✔Големина : S Биста : 90cm/35.Згодна за плажа, забава, повик, саем, коктел, враќањето дома, матурска, датира, патување, одмор, матурска, саем, коктел, концерт, свадба, меден месец, итн.04" ✔Големина : L Биста : 100cm/39.Информација за производот : ✔Сезона : цела Сезона✔Пол : Жените ✔Повод : Случајни✔Материјал : Полиестер✔Стил : Случајни✔Должина : Редовни✔Одговара : Одговара на сличен легален начин да големината✔Дебелина : Стандард✔Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Сува✔Содржи : 1 PC dress Note : ✔ве Молиме проверете ја Големината на Табелата пред цел.

Детални спецификации

Додатоци на производи