.

.

L'Oreal Париз Шминка Вистински Натпревар Lumi Glotion Природен Сјај Подобрувач Лосион, Фер 1.35 Унци

L'Oreal Париз Шминка Вистински Натпревар Lumi Glotion Природен Сјај Подобрувач Лосион, Фер 1.35 Унци

евалуација:

DEN 2344.80
Од стока
Во магацинот

Сјај Подобрување Лосион : Веднаш хидрат и luminize вашата кожа, за некој цела, природен сјај; Ова истакнување на формула обезбедува на возвишеното боја боја за подобрување на вашата кожа е природниот сјај.Хидратантен Формула : Исполнет со Глицерин и Шеј Путер за целиот ден хидратација; Достапен во 4 нијанси за сите тонови на кожата, тоа може да се носи сам, под основа, или целните области за повеќе светлосен ефект.Сјај Дома : Земете здрава, сонце бакна сјај без сонце; Обидете се нашата целосна линија на bronzers, luminizers, сјај подобрување на лосиони и само тен лосиони, mists и вода mousses.Сите Работи Убавина : Чувајте ги вашите убавина скривам порибено со најдобар; имаме голем број на производи за да им помогне да се постигне секоја изгледа - дали треба да око шминка за убиец мачка очи или лице шминка за беспрекорен тен.L'Oreal Иновации : Како најголема убавина бренд во светот, ние имаме сигурен заложба за комбинирање на најновите во технологија со највисок во квалитетот на крајната во луксузен убавина.

Детални спецификации

Додатоци на производи