.

.

Avashine Боја Менување на Фондацијата, Сите-Ден Беспрекорна Фондацијата Шминка, Фондацијата Крем, Течни Фондацијата,30ml, SPF 15, Лесни,Мирис-Бесплатно, Топло Тонот на Кожат

Avashine Боја Менување на Фондацијата, Сите-Ден Беспрекорна Фондацијата Шминка, Фондацијата Крем, Течни Фондацијата,30ml,

евалуација:

DEN 465.60
Од стока
Во магацинот

Поради тоа што ја штити вашата кожа, тогаш можете да го користите сите-ден, секој ден, додека минимизирање на сонцето штета.Тоа го спречува caking, така што ќе може да имаат беспрекорна, свилен изглед без да се грижиш за сушење и иритација.Кога за прв пат е применета, излегува бела, но потоа ја менува бојата да ви даде точниот кожата натпревар.Ако тоа ти е, не двоумете се да контактирате со нас и ние ќе бидеме сигурни дека за да ви даде ПЕТ-ЅВЕЗДА искуство.ВИСОК-КВАЛИТЕТ - Нашите боја менување на фондацијата ви дава квалитет на фондацијата шминка дека сте го барате.Вие не треба да се погледне наоколу и околу основа крем сенка што работи за вас.ВЕДНАШ се ПРИЛАГОДУВА - Оваа боја се менува фондацијата вклучува мала сенка-уреди со покажувач на монистра што се активирани по апликацијата.Вие само може да ја користите оваа и тоа веднаш ќе се прилагоди на вашиот тонот на кожата.

Детални спецификации

Додатоци на производи