.

.

Maybelline Сон Светли Течен Медиум Покриеност Хидратантен Шминка, Лесни Течни Фондацијата, Алабастер, 1 Fl; Оз

Maybelline Сон Светли Течен Медиум Покриеност Хидратантен Шминка, Лесни Течни Фондацијата, Алабастер, 1 Fl;

евалуација:

DEN 125.76
Од стока
Во магацинот

Течни Фондацијата : Искуство медиум покриеност заврши вие никогаш не ќе сакаат да ги тргнеме; Овој лесен фондацијата, формулиран со хијалуронска киселина и колаген, moisturizes кожата за блескава, природни шминка изглед.Хидратантен Формула : Доставување до 12 часа на хидратација, оваа нова формула доаѓа во 20 различни нијанси и дава мазна и дури и изглед на кожата; Тоа е добра основа за сува кожа.Беспрекорна Изгледа овозможено : имаме прекрасен фондации, прав, concealers, primers, blushes, highlighters и лице contouring шминка да ви помогне да се постигне секоја шминка изгледа си оди за.Истражуваат својата Креативност : Ние сме посветени на одбележувањето убавина, само-изразувањето и креативност со нашата целосна линија на шминка, од фондации, concealers и bronzers да mascaras, веѓата моливи, eyeliners и кармин.Maybelline New York : Ние се комбинираат технолошки напредни формулации со тренд експертиза и Њујорк раб; Нашата мисија е да понудиме иновативни, достапен и лесен козметика за секого.

Детални спецификации

Додатоци на производи