.

.

2 Бои Мат Течни Фондацијата 104 & 105 Целосна Покриеност Фондацијата Шминка со Фондацијата Четка, Мат Масло за Контрола на Лицето Blemish Concealer Фондацијата за Жени (104#Удар ?

2 Бои Мат Течни Фондацијата 104 & 105 Целосна Покриеност Фондацијата Шминка со Фондацијата Четка, Мат Масло

евалуација:

DEN 383.52
Од стока
Во магацинот

И нема да браздата, крек, или да се населат во линии.Овозможува лесна, беспрекорна маскирна во ултра-мазна завршница.Тоа може да се коригира и континуирано несовршености на кожата, како на нерамна тонот на кожата и под очи кругови.Меки, но цврст да се применуваат шминка.Во прилог, тоа е водоотпорен, не само погоден за секојдневна употреба, но исто така и професионална шминка.【Мазнење Мат Течни Фондацијата】-Тоа е за целосна покриеност.Тоа е совршен подарок за пријателите, сопругата, љубовник, и ќерка. 【Долготрајни Беспрекорна Фондацијата】Шминка Фондацијата содржи навлажнувачки поправка состав, покривање на фини линии и брчки за светли, убава покриеност. 【Масло контрола и Водоотпорен】Споредуваат со друга основа, Мат фондацијата Масло-контрола траен, контрола на нафта на кожата течно.Тоа обезбедува висока дефиниција заврши со течност, прав или крем основа, без никакви апсорпција на производот, и без пролевање.Тоа може да се штити кожата да се направи вашата кожа изгледа многу повеќе совршен.

Детални спецификации

Додатоци на производи