.

.

Протокот Vis H2flow Controls Inc од 1,5 инчен FlowVis Проток Метар ФВ-В-15

Протокот Vis H2flow Controls Inc од 1,5 инчен FlowVis Проток Метар ФВ-В-15

евалуација:

DEN 2879.76
Од стока
Во магацинот

1. 5" Flow Vis протокот метри, ФВ-В-15. Инсталација флексибилност; инсталира хоризонтално, вертикално, или дури и наопаку.Јасно, лесен-за-читање скала во GPM со клучните брзина поени (FPS).Двојки за проверка вентил.Се инсталира лесно и брзо без калибрација е потребно.

Детални спецификации

Додатоци на производи