.

.

GPI G2B07IXXXXA G2 Серија Месинг Flowmeter, ISO Фитинзи, Метар Само, Без Електроника, 3/4

GPI G2B07IXXXXA G2 Серија Месинг Flowmeter, ISO Фитинзи, Метар Само, Без Електроника, 3/4

евалуација:

DEN 9052.80
Од стока
Во магацинот

Оперативен Температура : 0°С до +140°F. Проток Опсег : 2 до 20 GPM.Фреквенција : 37 до 370 Hz во 2 20 GPM.Притисок Оценка : 300 PSI.Месинг.На GPI модел G2 B07 IXXXXA е G2 Серија Метар, 3/4", Дувачкиот Flowmeter.Оваа Месинг ¾ " flowmeter доаѓа со ISO фитинзи.Метар само, без електроника.

Детални спецификации

Додатоци на производи