.

.

Yaami Вода Flowmeters, Проток на Вода Метар Базен Проток Метар Пластична Цевка Тип 300-3000l/h Проток на Вода Метар Flowmeter

Yaami Вода Flowmeters, Проток на Вода Метар Базен Проток Метар Пластична Цевка Тип 300-3000l/h Проток на Вода

евалуација:

DEN 364.80
Од стока
Во магацинот

[Отпорни на корозија] школка на протокот метар е изработен од пластика, отпорен на корозија,Мерка потрошувачка на вода за да се спречи преку наводнување.Проток на вода метар имаат ниска тежина, трајни и долг животен век 3.Школка на протокот метар е изработен од пластика, отпорен на корозија 4.Базен проток метар е лесен за инсталација и лесен за употреба 5.Проток на вода мете е широко се користи во вода индустриски областа Спецификации : Материјал : Пластични Модел : LZS-25 Мерење Проток Опсег : 300-3000 L/H Работен Притисок : ≤0. [Лесно ракување] Flowmeters имаат едноставна структура, лесно ракување,Одговара на стандард отворено црева и чешми. [Долг животен век] проток на Вода метар имаат ниска тежина, трајни и долг животен век,Пресметува и за еднократна употреба и вкупната потрошувачка на вода.

Детални спецификации

DN25  :

Додатоци на производи