.

.

Luminara Flameless Свеќа: 3x6.5 Столб, Unscented Движат Пламен Свеќа со Тајмер (Бела)

Luminara Flameless Свеќа: 3x6.5 Столб, Unscented Движат Пламен Свеќа со Тајмер (Бела)

евалуација:

DEN 822.96
Од стока
Во магацинот

Боја/Крај : Бела.Горниот Раб Стил : Брановидна.Мирис : Unscented. 3" x 6" - Бело - Unscented - Брановидна Работ - Батерија Управувана - Далечински Управувач Подготвени - Реални Пламен - 360 Столб Luminara Flameless LED Свеќа Восок Светлина со Тајмер.

Детални спецификации

Додатоци на производи