.

.

NiceAI LED Столб Свеќи 4 5 6 Flameless Свеќа со 10-Копче за Далечинска Контрола Тајмер Треперење Камин Свеќа Божиќ Украси за Пакување од 3 слонова коска

NiceAI LED Столб Свеќи 4 5 6 Flameless Свеќа со 10-Копче за Далечинска Контрола Тајмер Треперење Камин Свеќа

евалуација:

DEN 527.76
Од стока
Во магацинот

Боја : Боја На Слонова Коска Материјал : Парафински Восок.Димензии : Дијаметар од 3 инчи x Висина 4/5/6 инчи.Батеријата Управувани : На flameless свеќа е управувана од страна на 2 x AA батерии (Не се вклучени).Безбедно Да се Користи : Led свеќи без вистински оган.Не грижете се за оган поврзани со незгоди, безбедно за деца и домашни миленици.Совршена Декорација : LED flemless свеќи може да се широко се применува за Домашни декорации, Барови, Хотели, Партии, Празници, birthday (Роденден), Божиќ, Свадба, Камин, или други прилики.

Детални спецификации

Додатоци на производи