.

.

Треперење Led Flameless Свеќи со Далечинскиот Управувач и Тајмер, 4in 5in 6in, Сет од 3, Батерија Управувана Електрични Свеќи со Поместување Фитил Танцување Пламен, Вистински ?

Треперење Led Flameless Свеќи со Далечинскиот Управувач и Тајмер, 4in 5in 6in, Сет од 3, Батерија Управувана

евалуација:

DEN 647.76
Од стока
Во магацинот

Безбедни, нема хаос, не капе восок.Батерии не се вклучени.Овие декоративни движат фитил свеќи може да се широко се применува за роденден, Божиќ, дома декорација, барови, хотели, партии, празници, свадба, или во други прилики.Може да се широко се применува за домашни декорации, барови, хотели, партии, празници, роденден, свадба, Божиќ, или други прилики.Пакет Листата : 3 Led Flameless свеќа.Треперење пламен ефект и стабилна светлина на владата достапна.

Детални спецификации

Додатоци на производи