.

.

Led Flameless Свеќи Треперење, 4in 5in 6in, Батерија Управувана Свеќи со Далечинскиот Управувач и Тајмер, Електрични Стакло Свеќи за Дома Сезонски Оркестарот Подароци, Pack 3

Led Flameless Свеќи Треперење, 4in 5in 6in, Батерија Управувана Свеќи со Далечинскиот Управувач и Тајмер, Електрични

евалуација:

DEN 695.76
Од стока
Во магацинот

Тајмер функција ви овозможува да го поставите 2 H 4 H 6 H 8 H, темпиран за автоматски да се вклучи и исклучи.Ако не сте со користење на овие свеќи за долго време, ве молиме да го вклучите свеќи исклучување на дното за да се спаси животот на батеријата. 1 x LED Свеќи (Големина : D : D 3" x H 6").Безбедни, нема хаос, не капе восок.

Детални спецификации

Додатоци на производи