.

.

Milageto 20x 200pcs Налепница за Свеќа Одлуки 20mm Фитили Занаети

Milageto 20x 200pcs Налепница за Свеќа Одлуки 20mm Фитили Занаети

евалуација:

DEN 2116.80
Од стока
Во магацинот

Центар фитил во сад и притиснете го цврсто до дното.Истурете восок во сад.На фитил ќе остане во место.Сосема нов и висок квалитет.Овие фитил налепници работи многу добро и се многу лепило.Тие го зграби фитил брзо и потоа лесно да се ослободите од хартија подолу.Одлично за свеќа правење занаети и да ви помогне да DIY свеќа полесно.Фитил налепници се двоен двострано лепило како диск што може да се постави на крајот на фитил.Опис : - Сосема нов и висок квалитет на - налепници се двоен двострано лепило како диск што може да се постави на крајот на . - Центар во сад и притиснете го цврсто до дното.Истурете восок во сад.Ќе остане во место. - Овие налепници работи многу добро и се многу лепило.Тие го зграби брзо и потоа лесно да се ослободите од хартија подолу. - Одлично за свеќа правење занаети и да ви помогне да DIY свеќа полесно.Спецификација : - Материјал : Пена - Дијаметар : 2 см - Дебелина : 1mm Package Вклучува : 200 x Свеќа Налепници(20 Парчиња).

Детални спецификации

- Material:
Foam
- Diameter:
2 cm
- Thickness:
1mm
Package Includes:
200 x Candle Stickers(20 Pack) :

Додатоци на производи