.

.

X-DREE 12 Должина Топката Имајќи Телескопски Мебел Фиока Слајдови Лизгачки Шини 2 парчиња(12' 'Longitud Rodamiento де bolas Telescópico Muebles Cajones Diapositivas Rieles deslizantes 2 piezas

X-DREE 12 Должина Топката Имајќи Телескопски Мебел Фиока Слајдови Лизгачки Шини 2 парчиња(12' 'Longitud Rodamiento

евалуација:

DEN 410.16
Од стока
Во магацинот

Име На Производ : Фиока Слајд; Материјал : Метал.Тежина : 287g; Пакет Содржина : 2 парчиња x Фиока Слајдови.Главната Боја : Сребро На Ѕвонење.Вкупната Големина(Укината) : 31x2.7x0.9cm/12"x1.1"x0.35"(L*W*H)(Tamaño вкупно (plegado) : 31x2.7x0.9cm / 12' 'x1.1' 'x0.35' '(L * W * H).Вкупната Должина(Ширевте) : 52cm/20.5"(Longitud вкупно (desplegada) : 52cm / 20.5' '. 12" Должина Топката Имајќи Телескопски Мебел Фиока Слајдови Лизгачки Шини 2 Pcs Fold дизајн, топката имајќи движење ,од страна на планината.Cushioned функција за pick-up намалување на шумот.Uused во Канцелариски мебел, Кабинети, Плакари, Кујни.Опис на Spanish12' 'Longitud Rodamiento де bolas Telescópico Muebles Cajones Diapositivas Rieles deslizantes 2 piezas Nombre del producto : Diapositiva del cajón; Материјал : Metal Peso : 287 g; Contenido del paquete : 2 piezas x diapositivas del cajón Color директорот : Tono plateado Tamaño вкупно (plegado) : 31x2.7x0.9cm / 12' 'x1.1' 'x0.35' '(L * W * H) Longitud вкупно (desplegada) : 52cm / 20.5' '.

Детални спецификации

Додатоци на производи