.

.

VADANIA 24-Инчен Фиока Слајд, VA1245 Црна, Топката Имајќи 3 Огради Целосна Екстензија, од Страна на Планината, 100 Lb Капацитет, 1 Пар (2-Pack)

VADANIA 24-Инчен Фиока Слајд, VA1245 Црна, Топката Имајќи 3 Огради Целосна Екстензија, од Страна на Планината,

евалуација:

DEN 717.60
Од стока
Во магацинот

Максимален капацитет : 100 lb.Монтажа завртки вклучени.МИНИ ДЛАБОЧИНА НА КАБИНЕТОТ : Фиока Должина + 0.ПОВРШИНСКИ ТРЕТМАН : Поцинкуван / Electrophoretic.Ширина : 1. - Трите дел екстензија овозможува поголем капацитет и непречено движење.Лизгачки мирно и тивко.Дополнителни загради се потребни за лице-рамка фиока изградба.МАТЕРИЈАЛ : Ладно Валани (Ладно Валани) Челик.Лицето рамка на кабинетот на платите НЕ се вклучени.Топката имајќи & Целосна екстензија. - Висок напон ладно валани челични плочи, 100 000 пати на 100lb push-pull тестови без да се оштети.12 во / 3mm SURFACE ТРЕТМАН : Поцинкуван / Electrophoretic Black ЛИЗГАЧОТ СТИЛ : 3 Огради Целосна Екстензија, од Страна на Планината, Separable PLATE ДЕБЕЛИНА : Надворешниот Лизгачот 0.МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ : 100lb / 45kg.Лесна инсталација.Ширина : 1.2 mm) / Среден Лизгачот 0.2 mm) / Внатрешниот Лизгачот 0.Црна ЛИЗГАЧОТ СТИЛ : 3 Огради Целосна Екстензија, од Страна на Планината, Separable.

Детални спецификации

Додатоци на производи