.

.

AMBF WC75M46X1-25 Стандард String Рана Избелени Памук ФДУ Медиуми 75 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 19.5 Инчен Должина, 316 СВ Јадро, Отворете Заврши/Не Капи Нема О-Прстен/Заптивка (?

AMBF WC75M46X1-25 Стандард String Рана Избелени Памук ФДУ Медиуми 75 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 19.5

евалуација:

DEN 14326.56
Од стока
Во магацинот

AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.Произведено во САД.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Природен Памук Медиуми.Endcap & Заптивка : Отворете го заврши/Не Капи Нема О-прстен/Заптивка.75 до 40 инчи.Стандардна големина се за 2,5, а 4,5 инчи.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирани машини за доследно извршување на тема проред.Мастило и бојата елементи имаат 3-фаза мулти-шема ликвидација процесот нуди вистинска длабочина на вчитување и ја спречува core заслепувачки.Филтер Димензија : 2.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.Сите крајот капа конфигурации на располагање за да одговара на вашите постоечки домување.Стандардни должини од 9.

Детални спецификации

Додатоци на производи