.

.

AMBF WC100M56X9-25 Стандард String Рана Избелени Памук ФДУ Медиуми 100 Micron, 4.5 Инчен Филтер со Дијаметар од 20 Инчи Должина, 316 СВ Јадро, Двојно Отворен крај Заптивка Нема О-Прстен/?

AMBF WC100M56X9-25 Стандард String Рана Избелени Памук ФДУ Медиуми 100 Micron, 4.5 Инчен Филтер со Дијаметар

евалуација:

DEN 14326.56
Од стока
Во магацинот

Стандардни должини од 9.Произведено во САД.75 до 40 инчи.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирани машини за доследно извршување на тема проред.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Стандардна големина се за 2,5, а 4,5 инчи.

Детални спецификации

Додатоци на производи