.

.

AMBF WE100S26X7B-30 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 100 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен Должина, 316 СВ Јадро, 226/Пролет Крајот Капи Buna О-Прстен/Заптивка (Пакување

AMBF WE100S26X7B-30 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 100 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен

евалуација:

DEN 6966.00
Од стока
Во магацинот

Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.75 до 40 инчи.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.875 Инчен Должина, Micron Оценка : 0.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.

Детални спецификации

Додатоци на производи